Жодної фантазії: британським дипломатам дали тиждень на виїзд
Загрузка плеера...

Росія вирішила не морочитися з ідеями щодо того, чим же відповісти Британії на її дії і просто повторила за Лондоном. Офіційна Москва оголосила про висилку з країни 23 британських дипломатів.

Міністерство закордонних справ Російської Федерації викликало посла Сполученого Королівства і оголосило про те, що відтепер співробітники місії стають персонами нон-грата і повинні залишити територію країни у тижневий термін.

Крім кого, Кремль закриває Генеральне консульство Великобританії в Санкт-Петербурзі, а в Москві припиняє роботу Британської ради.

Такий собі "обмін дипломатами" між країнами завершиться до кінця наступного тижня. Російські дипломати вже 20 березня повинні залишити територію Великобританії. Всього має виїхати близько 80 людей. Йдеться не тільки про самих дипломатів, а й про їхні сім’ї.

Нагадаємо, раніше у зв’язку з отруєнням колишнього розвідника Тереза Мей оголосила про висилку з країни 23 російських дипломатів. Після цього глава МЗС Великої Британії Борис Джонсон заявив, що президент Росії Володимир Путін "із максимальною ймовірністю " особисто віддав наказ використати токсичну нервово-паралітичну речовину "Новачок" для отруєння Скрипаля.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram