За непідконтрольних заплатять підконтрольні
Загрузка плеера...
  • Источник: видео: YouTube, фото: pixabay.com

За постачання електроенергії на тимчасово окуповані території урядовці хочуть заплатити з державного бюджету. Про це заявили журналісти проекту "Наші гроші".

Рішення про ліквідацію заборгованості ОРДЛО пов'язано з ліквідацією держпідприємства "Енергоринок". Перед переходом на нову модель ринку електроенергії компанія має розрахуватись із боргами. На сьогодні державний об'єкт має заплатити кредиторам 28 млрд грн. Ще майже 30 млрд грн – це те, що інші підприємці заборгували державній компанії.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості вважає, що за мешканців окупованих районів Донеччини та Луганщини повинна заплатити держава. Це борги споживачів перед "Енергоринком". Про яку конкретно суму йдеться, в урядовому законопроекті не вказано. Тим часом частину боргів самого "Енергоринку" можуть списати.

Зазначимо, нинішня система ринку електроенергії полягає у тому, що державна компанія купляє всю енергію у виробників, а потім продає споживачам за стандартизованою ціною. Нова модель передбачає, що компанії зможуть купляти електроенергію безпосередньо у виробників.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram