Легальність омбудсмена визначить Конституційний суд
Загрузка плеера...

Те, що український парламент під час розгляду важливих питань ігнорує вимоги регламенту та здорового глузду, стало звичною справою. Що, втім, аж ніяк не виправдовує подібне ганебне явище. У ситуації з призначенням омбудсменом Людмили Денісової порушень було стільки, що на їх перераховування піде більше часу, аніж зайняло у нардепів обговорення цієї кандидатури. Тож цілком закономірно, що вже в найближчі тижні до Конституційного суду має надійти скарга на беззаконня обранців і вимога скасувати рішення щодо Денісової.

Автором звернення до Феміди, скоріше за все, стане представник "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм. Принаймні, саме він першим заявив про підготовку позову. За словами екс-журналіста, призначення Денісової не лише суперечить закону, що вимагає таємного голосування за омбудсмена, але й грубо порушує Паризькі принципи ООН. Відповідно до них, орган чи особа, які є уповноваженими слідкувати за дотриманням прав людини, за жодних обставин не можуть бути політично ангажованими.

До речі, претензії до пані Денісової не обмежуються її тісними зв'язками з Арсенієм Яценюком та Арсеном Аваковим. Журналісти також стверджують, що жінка є однією з власниць фірми в окупованому Криму, яка платить податки у російський бюджет. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram