Депутати питали Гройсмана про подальшу долю Супрун
Загрузка плеера...

Під час години запитань до уряду у парламенті одразу декілька народних депутатів поцікавилися у прем’єр-міністра подальшим перебуванням на посаді виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Олег Ляшко, голова фракції "РПЛ":

"Діяльність Супрун на посаді керівника міністерства охорони здоров’я України призвела до того – епідемії масові. Перше місце в світі Україна посідає по туберкульозу, по СНІДу, по серцево-судинних захворюваннях, по онкології тому я вимагаю від вас, пане прем’єр-міністр, скасувати рішення уряду про призначення Супрун керівником міністерства охорони здоров’я. І внести до парламенту подання на призначення міністра охорони здоров’я".

Депутати вимагали скасувати рішення уряду про призначення Супрун виконувачем обов’язків міністра.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:

"Ваші оцінки стосовно ситуації в системі охорони здоров’я є об’єктивними. І я це визнаю як мільйони українців. Але сказати про те, що це відбулось тільки тому, що в цьому винна одна особа, я думаю було би дуже і дуже несправедливо. У нас є системні проблеми, які роками накопичувалися в охороні здоров’я. команда міністерства охорони здоров’я спільно з урядом напрацювала проект змін, проведення яких дасть чіткий і позитивний результат".

Голова уряду дав Супрун доручення зустрітися з парламентськими фракціями і надати депутатам відповіді на питання, що їх цікавлять.

Олег Мусій, народний депутат (позафракційний):

"Я не розумію одного, як можна тримати людину, яка дискредитувала себе в очах всієї зали Верховної Ради. Коли навіть фракція, яка голосувала за медреформу, виступає уже всією фракцією про те, що вже пора закінчувати цю вакханалію в міністерстві охорони здоров’я. і реакції ніякої з боку уряду".

Чи буде вирішене це питання Володимир Гройсман не сказав. Прем’єр зазначив лише, що внесе до парламенту кандидата на посаду очільника МОЗ, як тільки визначиться коаліція.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram