Джонсон: Скрипаля отруїли за наказом Путіна
Загрузка плеера...

Із максимальною ймовірністю можна говорити про те, що Володимир Путін особисто віддав наказ здійснити напад на колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. Така заява Міністра закордонних справ Великобританії Бориса Джонсона стала вершиною звинувачень щодо причетності Кремля до отруєння екс-шпигуна.

У Москві відразу відреагували на слова Джонсона. Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков назвав звинувачення міністра МЗС Британії порушенням дипломатичних відносин і вкотре зазначив, що Кремль не причетний до історії з отруєнням.

До цього звинувачення на адресу Росії мали загальний характер. Спочатку про ймовірну зацікавленість Кремля у смерті свого колишнього розвідника говорили британські спецслужби. Потім це ж заявила Тереза Мей, яка до того ж оголосила про висилку з країни російських дипломатів.

А от після екстреного засідання Радбезу ООН, де прямо звинувачували Росію в замаху на вбивство на території Британії, масла у вогонь підлив міністр оборони Британії, який порекомендував офіційній Москві "відійти і заткнутися", інакше Лондон не виключає можливості початку холодної війни. Така "дружня порада" Вільямсона прозвучала після того, як Лавров виступив з обіцянками вислати британських дипломатів у відповідь на дії Королівства.

Нагадаємо, причиною головного на сьогодні міжнародного скандалу стало отруєння російського екс-шпигуна та його доньки речовиною "Новачок". Вважається, що це хімічна зброя, розробка якої почалася ще в СРСР, а потім експерименти начебто продовжувала Росія.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram