"Тітушка" Крисін має серйозних покровителів
Загрузка плеера...

Фігурант справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія Юрій Крисін має "покровителів" серед правоохоронців. Про це заявив начальник відділу Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Олексій Донський.

Серйозний зв'язок Крисіна з представниками силових структур підтверджують документи, які ймовірно є оперативними установками. Їх знайшли в машині організатора "тітушок" під час обшуків. Донський наголосив, що такі установки місять елементи таємності і навіть слідчі прокурори не завжди можуть отримати доступ до них.

Донський додав, що підозрюваному відома дуже важлива інформація, оприлюднення якої не на жарт турбує його "покровителів".

Крім того, слідству стало відомо про зв'язок Крисіна з нинішнім головою Миколаївської облдержадміністрації Олексієм Савченком. У Генпрокуратурі не розголошують подробиці, однак повідомили, що чоловіка вже допитали у справі, що стосується Крисіна.

Нагадаємо, обвинуваченого у справі про вбивство журналіста Веремія Юрія Крисіна засудили до умовного терміну. Прокуратура, яка просила для нього реальний строк, після оголошення вироку заявила про намір його оскаржити.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram