Міністр оборони багатіє під час війни
Загрузка плеера...

Електронна декларація міністра оборони Степана Полторака за 2017 рік слугує черговим підтвердженням того, що через війну гірше живеться тільки простим людям, але не чиновникам. Статки генерала армії за звітний період помітно зросли.

Окрім заробітної плати у оборонному відомстві, яка збільшилася з 539 тисяч до 645 тисяч гривень, пан Полторак отримує гонорари. Причому виплачує ці гроші Харківська міська рада. У 2017 році влада Першої столиці перерахувала урядовцю майже 200 тисяч у національній валюті. Завдяки цьому на руках у генерала вже понад 62 тисячі доларів готівки, а його банківські внески приносять відсотки, що обчислюються п'ятизначними сумами.  

Якщо браку валюти міністр не відчуває, то з житлом, принаймні на папері, у нього проблеми. Все, що має Полторак, – це орендований номер у готельному комплексі. Щоправда дружина чиновника володіє квартирою, площа якої становить 66 квадратних метрів, і нещодавно продала ще один об'єкт вартістю понад 800 тисяч гривень. А її автомобіль Mazda 3, зазначений у попередніх деклараціях, замінив Mini Cooper 2015 року виготовлення.

Джерело: відео Військове телебачення

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram