Пучдемону в Женеві влаштують "теплий прийом"
Загрузка плеера...

За повідомленням Міністерства закордонних справ Швейцарії, у найближчі дні до Женеви прибуде лідер каталонських сепаратистів Карлес Пучдемон. Екс-очільник автономії має намір відвідати Міжнародний кінофестиваль та Форум з прав людини.

Новина про плани Пучдемона не на жарт розбурхала іспанських правоохоронців. Оскільки Бельгія відмовляється видати Мадриду втікача, приватний візит політика до Швейцарії – це та сама нагода його затримати, на яку слідчі так довго чекали. Тож прокурори вже звернулися до уряду та Інтерполу з проханням оцінити можливість арешту колишнього глави Женералітету. Паралельно вони також подали до Верховного суду Королівства клопотання про анулювання його паспорта.

Нагадаємо, що ініціатор референдуму про незалежність Каталонії переховується від іспанської влади, оскільки проти нього висунуто звинувачення у корупції та заклику до бунту. Партія Пучдемона перемогла на виборах до парламенту автономії, проте сам він добровільно відмовився від боротьби за крісло президента регіону, підтримавши кандидатуру свого соратника Жорді Санчеса.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram