БПП хоче посилитися "дипломованим" Зваричем
Загрузка плеера...

У Верховній Раді України місця Валерія Пацкана і Людмили Денісової, які склали свої повноваження, займуть колишній міністр юстиції Роман Зварич та бізнесмен Михайло Побочіх. Про це свідчать виборчі списки партій.

Зазначимо, що Зварич включений до виборчого списку під №82 від партії "Блок Петра Порошенка". Політик проживає у Києві тимчасово не працює, безпартійний.

Це саме той Роман Зварич, який був народним депутатом України 3-го і 4-го скликань від "Народного Руху України", а 5-го і 6-го – від Народного Союзу "Наша Україна". Крім того, він очолював Міністерство юстиції в урядах Юлії Тимошенко та Віктора Януковича.

У 2005 році навколо Романа Зварича розгорівся скандал. Журналісти дізналися, що він не отримував диплому від Колумбійського університету, про який було сказано в його офіційній біографії. Він не мав навіть формальної юридичної освіти, не був ані магістром, ані доктором наук, ані професором.

Сам тодішній міністр заявив, що розкручена у ЗМІ тема його дипломів є спланованою кампанією проти нього. Однак, свої дипломи Зварич журналістам так і не показав.

Другий політик – Михайло Побочіх – включений до виборчого списку під № 81 від партії "Народний Фронт". Наразі він проживає у Боярці. Працює заступником начальника управління експлуатації інформаційних систем АТ "Ощадбанку". Водночас Побочіх є членом політпартії "Народний фронт".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram