Через вкрадені лічильники кияни платитимуть більше
Загрузка плеера...

У Києві масово крадуть теплові лічильники та кришки каналізаційних люків. Про це повідомили на прес-службі "Київенерго".

За інформацією відомства, протягом минулого року у столиці було викрадено 117 кришок від люків та 125 теплолічильників. Як зазначили у компанії, вартість одного люка становить близько 2,5 тисяч гривень. Щодо приладів обліку теплової енергії, то, залежно від технічних характеристик та комплектації, в середньому вони коштують 54 тисячі гривень. 

У "Київенерго" наголосили, що нарахування коштів за тепло у будинках, де були викрадені або зламані теплолічильники, проводитиметься за загальними розрахунками. Це може вдарити по кишеням споживачів, тому що суми у платіжках зростуть.

Компанія закликала киян посилити заходи безпеки для збереження обладнання. У відомстві також зазначили, що через стрімке підвищення тарифів точний облік теплоенергії має величезне значення для жителів столиці.  

Нагадаємо, що, за інформацією ВАТ "Київенерго", заборгованість киян за споживання теплової енергії станом на 1 лютого 2018 року склала більше 5 мільярдів гривень.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram