Луценко покриває Бойка?
Загрузка плеера...

Заяви генпрокурора Юрія Луценка про відсутність підстав для притягнення лідера фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка до кримінальної відповідальності є маніпулятивними та не зовсім відповідають дійсності. Про це у своєму інтерв’ю журналістам заявив начальник департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

За його словами, департамент ніколи не розслідував справу бізнесмена Сергія Курченка щодо скрапленого газу. Горбатюк пояснив, що у 2016 році Луценко доручив департаменту розібратися з так званими "вишками Бойка". Та вже через три місяці генпрокурор подав запит щодо результатів розслідування та наявності підстав для притягнення Бойка до відповідальності.

У департаменті склали доповідну записку про те, що наразі в матеріалах справи немає свідчень про підписи Бойка в деяких документах, які б довели причетність народного обранця до корупційних схем. Після чого роботу департаменту спецрозслідувань визнали неефективною і справу передали до військової прокуратури.

Горбатюк зазначив: Луценко оприлюднював лише окремі частини доповідної, де не вказується, що є перспективи для подальшого розслідування справи про так звані "вишки Бойка".

Раніше Луценко заявляв, що отримав відповідь від начальника департаменту спецрозслідуваннь про відсутність підстав для притягнення лідера "Опозиційного блоку" до кримінальної відповідальності.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram