Найосвіченіші українці мріють про закордон
Загрузка плеера...

Поки прем'єр-міністр сподівається зарплатами повернути заробітчан, все більше українців мріють про життя за кордоном. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, які оприлюднила група "Рейтинг".

Кожен четвертий українець хотів би виїхати з країни за кордон і виховувати дітей у Європі. Залишити Батьківщину хочуть здебільшого молоді люди (до 35 років). У тих, хто хоче реалізувати себе в Європі, є ще одна особливість. Такі люди здебільшого непогано заробляють та мають високий рівень освіти. Загалом про бажання виїхати з України заявили 27% респондентів.

Більшість населення все ж не уявляє своє життя за кордоном. 65% опитаних заявили, що хочуть залишитись в своїй країні. При цьому, говорячи про виховання дітей, не всі були такими одностайними. Лише половина респондентів заявила, що хоче, аби їх діти росли в Україні. Чверть опитаних хотіла би виховувати дітей у Європі.

Найбільше бажаючих виїхати з України проживає у Києві, у Житомирській, Сумській і Тернопільській областях, а також на Буковині та на Закарпатті.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram