Геращенко відправив Надію у "чистилище"
Загрузка плеера...

Сайт "Миротворець" оперативно відреагував на загальну "травлю" колишньої бранки Кремля Надії Савченко. Ім'я позафракційної обраниці вже з'явилося у так званому "чистилищі" – списку "ворогів народу". Модератори Інтернет-ресурсу стверджують, що Савченко "готувала терористичні акти на території України на замовлення країни-агресора".

Як відомо, "Миротворець" позиціонує себе як неурядовий проект, метою якого є інформування населення про людей, що становлять загрозу територіальній цілісності та суверенітету держави. Проте куратором сайту, за численними свідченнями ЗМІ, є народний депутат, близький соратник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко. Портал неодноразово звинувачували у порушенні законодавства, зокрема, оприлюдненні персональних даних журналістів без їх згоди.

Тим часом сама Надія Савченко виступила із заявою, що готова відмовитися від звання Героя України. Проте є умова: екс-льотчиця хоче особисто повернути Президентові Петру Порошенку орден "Золота зірка". А зробити це непросто, оскільки гарант не бажає пускати депутата до себе на прийом.       

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram