Дональд Трамп розлучається з дружиною
Загрузка плеера...

У родині президента Сполучених Штатів стануться неприємні зміни. Дональд Трамп та його дружина подали на розлучення. Щоправда, мова йде не про главу держави, а про його сина, який має таке саме ім'я.

Дональд-молодший та модель Ванесса Хейдон прожили разом 12 років, проте вирішили розірвати шлюб. У спільній заяві подружжя пообіцяло й надалі ставитися один до одного з повагою та належним чином виконувати свої батьківські обов'язки. У спадкоємця бізнес-імперії Трампа та його обраниці п'ятеро дітей – дві дочки та три сини.

У адміністрації республіканця відмовилися офіційно коментувати перипетії у президентському сімействі. Усі запитання журналістів переадресували компанії, якою керує Дональд-молодший.

Цікаво, що Ванесса Трамп вже вдруге у 2018 році потрапляє у центр уваги ЗМІ, хоча раніше всіляко уникала камер та об'єктивів фотоапаратів. Близько місяця тому вона опинилася у лікарні після того, як відкрила конверт з порошком білого кольору. Невідома речовина мала потрапити до сина господаря Білого дому.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram