Рада провалила скасування "поправок Лозового"
Загрузка плеера...

У Верховній Раді не ухвалили проект закону зі змінами до кримінального судочинства, які мали б скасувати чинність "правок Лозового". Законопроект просто не набрав потрібних 226 голосів, а лише 214. Народні депутати двічі намагалися повернутися до голосування, проте спроби були марними.

Представляла законопроект нардеп Тетяна Острікова. Вона зауважила, що "закон 7547 виправляє недоліки ухвалених змін до КПК. Вони були ухвалені фракціями коаліції". Саме ці нововведення можуть призвести до колапсу в судовій і правоохоронній системах.

Острікова переконана, що неприйняття проекту закону стане причиною "затягування розумних строків досудового розслідування і надмірного перевантаження слідчих і судів".

Відтак, усі експертизи в кожному кримінальному провадженні призначатиме слідчий, і не за зверненням захисника, а самостійно.

Нагадаємо, 16 березня набув чинності закон, згідно з яким процедура поховання покійника стала неможливою без дозволу суду. Без цих документів морги не мають права приймати тіла на експертизу.

Джередо відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram