Головні події 15-16 березня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 15-го до ранку 16 березня 2018 року:

Рада не змогла скасувати "правки Лозового"

Верховна Рада відхилила проект закону зі змінами до КПК, що скасовують дію "правок Лозового", оскільки він не набрав 226 голосів. Нардеп Тетяна Острікова переконана, що якщо не прийняти ці зміни, то відбудеться "затягування розумних строків досудового розслідування".

Джерело: фото з відкритого доступу

Колумбія відновила контакт із повстанцями

Колумбійський уряд відновив мирні переговори з Армією національного визволення, що веде збройну боротьбу з владою ще із 1964 року. Темою переговорів є участь суспільства у відновленні миру, оцінка стану двостороннього тимчасового припинення вогню на національному рівні.

Нацбюро фінрозслідувань копіює НАБУ

Міністр фінансів Олександр Данилюк критично відреагував на ініціативу створення Національного бюро фінансових розслідувань. Він сказав, що законопроект про Нацбюро фінрозслідувань фактично дублює НАБУ. Якщо структура не буде нікого копіювати, то її потрібно негайно створити.

Джерело: фото з відкритих джерел

Тимошенко обрала Трампового лобіста

Для лобіювання своїх інтересів на заході Юлія Тимошенко найняла Баррі Беннета – екс-помічника передвиборчої кампанії Дональда Трампа. Баррі Беннет має свою компанію, яка буде займатися політичними відносинами, стратегічними консультаціями Тимошенко, а також піаритиме її.

Джерело: фото з відкритих джерел

Рахункова палата змінила склад і голову

У Верховній Раді проголосували за новий склад Рахункової палати та обрала її головою Валерія Пацкана. Він отримав 263 "за". Усього кандидатів було 49, проте бюджетний комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді лише 23 особи. Обрали до палати  8 нових членів.

Джерело: фото з відкритих джере

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram