Тестування в медуніверситеті: процес поновили
Загрузка плеера...

Національний медуніверситет ім. Богомольця поновив переговори щодо тестування для студентів. Ректорка навчального закладу Катерина Амосова повідомила, що університету довелось взяти на себе обов'язки Центра тестування "Крок".

Справа в тому, що, за законом про публічні закупівлі, саме центр мав зібрати документацію для укладання договору на проведення іспитів. Втім, "Крок" відмовився від цього, і саме через такі дії було зірвано процес екзаменування. В НМУ ім. Богомольця стверджують, що вже отримали документи від експертів, а також матеріали з Антимонопольного комітету і Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Тендерний комітет вже проаналізував надані документи і розмістив замовлення. Крім того, у навчальному закладі чекають, що міністерство охорони здоров'я дозволить вишу використовувати спецфонд, аби оплатити проведення тестування. За словами Амосової, віце-прем'єр Павло Розенко доручив це питання МОЗу.

У Центрі тестування підтвердили, що підписали протокол про переговори. Це назвали лише першим кроком до укладання договору.

Тим часом в університеті стверджують. що зробили все можливе для проведення тестування.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram