НАБУ "розвалило" паспортний бізнес чиновників
Загрузка плеера...

Представники Національного антикорупційного бюро України розповіли причину проведених 14 березня обшуків в Управлінні Державної міграційної служби у Київській області. Їх провели в рамках розслідування за фактом можливого отримання неправомірної вигоди співробітниками суду й державними службовцями за сприяння адвокатів для незаконного отримання громадянства України.

За попередньою інформацією, у ході слідчих дій детективи вилучили документи, які одразу долучили до кримінальної справи. 

Наразі слідчі досліджують та перевіряють імовірні дії групи посередників, які спільно з представниками судової гілки влади розробляли папери, за допомогою яких потім виносили в суді рішення про "встановлення юридичних фактів наявності буцім-то у іноземців родичів, які мешкали на території сучасної України на початку ХХ сторіччя".

Згодом ця вся інформація передавалася до територіальних органів ДМС, а вже після цього людям видавали звичайні паспорти громадян України, а також ті, які призначені для виїзду за кордон. Зокрема, виготовлялися й біометричні документи.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram