Фірми Злочевського оточили порт "Южний"
Загрузка плеера...

Компанії, наближені до колишнього міністра Миколи Злочевскього, оточили порт "Южний". Таку інформацію опублікували журналісти проекту "Наші гроші".

П'ять приватних підприємств сконцентрували у своїх руках 80 гектарів землі поблизу одного з причалів. Ділянки або перебувають у власності компаній, або ж взяті в оренду для будівництва чи експлуатації споруд морського транспорту. Статутний капітал підприємств належить українським та кіпрським структурам. Фірми сконцентрувались навколо комплексу, що розташований окремо від інших причалів порту. Об'єкт був призначений для перевалки піску, проте останнім часом ці потужності не використовували.

Компанії Злочевського взялися за порт "Южний" ще у 2014 році, коли проти екс-міністра екології порушили справу через підозру у незаконному збагаченні та ухилянні від сплати податків. Проте кримінальне переслідування не завадило фірмам Злочевського оточити причал. Характерно, що одразу після цього урядовці вирішили здавати об'єкт в оренду.

Зазначимо, розслідування проти екс-міністра Злочевського, якого підозрювали у корупції, вже припинили. Та й порт "Южний" має не найкращу репутацію. Цей потужний об'єкт морської інфраструктури відзначився корупційними оборудками при закупівлі днопоглиблювальних робіт.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram