Федерер довів переможну серію до 15 матчів

Роджер Федерер проводить перший за багато років турнір у статусі лідера світового рейтингу. Перша ракетка світу намагається захистити титул на дебютному "Мастерсі" сезону у американському Індіан-Веллсі. Поки що усе йде за планом Великого Швейцарця. До чвертьфіналу він потрапив, практично не зустрівши опору суперників.

Жеремі Шарді у матчі проти 36-річного короля сучасного тенісу мав шанси лише до середини першого сету. Рівно стільки спортсменові вдавалося втримати свою подачу. Але француз все ж зламався: за рахунку 4:4 Федерер, який програв у власних геймах усього три розіграші, зробив брейк. Зрештою він виграв партію з рахунком 7:5, а потім повторив успіх вже простіше – 6:4. Ця перемога стала для нього 15-ою поспіль у цьому сезоні при нулю у графі "поразки". У наступному раунді Роджер зіграє проти корейця Чон Хьона, якого не так давно здолав у півфіналі Відкритого чемпіонату Австралії.

Не без проблем увійшов до вісімки кращих аргентинець Хуан Мартін дель Потро. Його співвітчизник Леонардо Маєр спромігся виграти перший сет, але перевагу не втримав і змушений був покинути Каліфорнію достроково. Не пустити дель Потро у півфінал спробує німець Філіпп Кольшрайбер.