В Україні подорожчали 70% продуктів
Загрузка плеера...

70% продуктів так званої соціальної групи подорожчали у лютому. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Олексій Дорошенко, директор Української асоціації постачальників торговельних мереж.

За результатами державного моніторингу, який спостерігає за динамікою цін понад тридцяти найменувань продуктів, цьогоріч у лютому найбільше подорожчали: м'ясо, сир, варена ковбаса, риба та овочі борщового набору, зокрема, буряк.

У м'ясному кошику найсуттєвіше змінилася вартість яловичини. За місяць її ціна зросла майже на 3%. І зараз за кілограм цього продукту доведеться заплатити в середньому 120 гривень.

Вартість м'якого сиру упродовж лютого зросла до 90 гривень за кілограм. Хоча до Великодня ще далеко, однак варена ковбаса також додала в ціні. Наразі її вартість в середньому складає понад 83 гривні за кілограм.

Здорожчав і один із найбільш популярних продуктів у час посту – морожена риба (67,6 грн. за кг). Основний інгредієнт українського борщу - червоний буряк додав у ціні майже 14%. Зараз його вартість складає понад 8 гривень за кілограм

За прогнозами експертів, українцям варто готуватися до нових сюрпризів, які почнуться у квітні у зв'язку із прогнозованим знеціненням гривні та зростанням рівня мінімальної заробітної плати.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram