Радбез не домовився щодо причетності РФ до отруєння
Загрузка плеера...

На екстреному засіданні Ради Безпеки ООН Великобританія відкрито заявила, що за отруєння Скрипаля та його доньки несе відповідальність Росія та звинуватила її у порушенні статуту організації про заборону хімічної зброї.

Заступник постійного представника Сполученого Королівства наголосив, що офіційний Лондон не має нічого проти російського народу, а виступає проти безвідповідальних дій уряду.

США підтримали висновки Великої Британії щодо причетності Російської Федерації до отруєння колишнього розвідника, а Франція зайняла нейтральну позицію.

Водночас Кремль не планує брати на себе відповідальність за інцидент. Прес-секретар російського представництва при ООН звинуватив англійців у спотворенні змісту документа щодо справи про отруєння Скрипаля, який було запропоновано Москвою. За його словами, у російському проекті був заклик до всіх зацікавлених держав співпрацювати у розслідуванні, однак Британія заблокувала заяву Росії.

Нагадаємо, на засіданні Радбезу Тереза Мей оголосила про висилку 23 російських дипломатів через скандал. Росія розцінила цей крок як провокацію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram