Заради школи українці шукають фіктивну прописку
Загрузка плеера...

25 березня має завершитися громадське обговорення ініціативи Міністерства освіти щодо нового порядку зарахування дітей до першого класу школи. Лілія Гриневич та її підлеглі хочуть, щоб першачків набирали на основі територіального принципу – тобто за місцем реєстрації. Завдяки цьому чиновники сподіваються ліквідувати корупційну складову, закладену у вступні випробування та тестування.

Офіційно новація ще не утверджена, проте батьки вже б'ють на сполох, адже їх, по суті, позбавляють права вибору. Експерти у сфері житлового фонду звернули увагу на те, що за останні кілька днів різко зросла кількість орендних договорів. Більшість з них – фіктивні, тобто реально переїжджати родини не збираються. Усе це робиться лише з метою отримати прописку у будинку поблизу омріяної школи.

Вдало скористалися ситуацією юридичні фірми. Вони пропонують цілком законну тимчасову прописку "під ключ". Вартість послуги становить близько двох тисяч гривень для дитини і 3,5 тисяч – для дорослого. Що цікаво, повернути собі попередню реєстрацію можна буде одразу після того, як вирішиться питання зі школою. Переїзд сім'ї, згідно з новими правилами, не є підставою для відрахування дитини.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram