Манафорту загрожує 300 років в'язниці
Загрузка плеера...

Американська система покарань злочинців цікава тим, що не містить обмеження максимального терміну ув'язнення. Таким чином, людину спокійно можуть відправити за ґрати на час, який в кілька разів перевищує тривалість людського життя. Подібна доля, схоже, очікує на лобіста Пола Манафорта. За словами федерального судді Вірджинії, якщо провина екс-радника Януковича буде доведена за усіма пунктами звинувачення, він потрапить до тюрми на 305 років.

Манафорту закидають змову проти Сполучених Штатів, відмивання грошей і незаконну роботу іноземним агентом. Справа політтехнолога розглядається одразу у двох штатах – окрім Вірджинії, йому доведеться постати перед Фемідою у Вашингтоні. Щоправда, там він намагається переконати суддю відхилити звинувачення на основі того, що прокурори нібито перевищили свої повноваження.

Слухання проти Манафорта у Вірджинії розпочнуться 10 липня, а у Вашингтоні – 17 вересня. Деякі експерти вважають, що лобіст використає свої фінансові ресурси та міжнародні зв'язки, щоб уникнути покарання.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram