Від героя до ворога: влада "зливає" Савченко
Загрузка плеера...

Політика, особливо в Україні, – це мистецтво використання людей для досягнення власних цілей. Яскравим прикладом слугує історія Надії Савченко, яку усього за три роки встигли возвеличити до статусу ікони опору російській агресії, а потім опустити до рівня зрадниці та ворожого агента.

Поки льотчиця сиділа у російському СІЗО, її ім'я стало найзручнішим засобом для спекуляцій та піару. Саме тому Юлія Тимошенко зробила бранку першим номером виборчого списку своєї партії, а Петро Порошенко підписав указ про нагородження Надії званням Героя України. Під прикриттям авторства Савченко через парламент можна було протягнути буквально будь-який закон – і дивно, що цей механізм використали лише одного разу, спричинивши катастрофу у вітчизняній пенітенціарній системі.

Але варто було Надії повернутися на Батьківщину, як вона перетворилася на загрозу – перш за все, через високий рейтинг довіри до неї українців. І так звана "політична еліта" вирішила її позбутися. Замість образу незламної героїні українцям почали нав'язувати іншу картинку – некомпетентної дивакуватої скандалістки, яка ледь не співпрацює з терористами. Від Савченко відцуралася партія, її спробували викинути з оборонного комітету Ради. Апогеєм стало звинувачення у причетності до підготовки державного перевороту, через яке Надію кличуть до СБУ, та погроза генпрокурора Луценка зняти з неї депутатську недоторканність у разі неявки на допит.

Проте Савченко не здається. В ніч на 15 березня вона повернулася до України рейсом з Мюнхена, спростувавши чутки про втечу. Тож далі буде.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram