Король Мессі знищив "аристократів"

Перед початком матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між "Барселоною" та "Челсі" фанати на "Камп Ноу" розгорнули величезний банер з написом "Боже, бережи Короля" і зображенням Ліонеля Мессі. Слід визнати, що акція у світлі боротьби Каталонії за незалежність мала яскравий політичний підтекст. Втім, вона сильно мотивувала зіркового нападника "блаугран", який видав один з кращих своїх поєдинків на єврокубковій арені.

Для початку аргентинець забив свій найшвидший гол у кар'єрі. Вже на третій хвилині Лео практично з нульового кута пробив поміж ніг кіперу лондонців Тібо Куртуа. Друге взяття воріт сталося завдяки вивіреному пасу Мессі на Усмана Дембеле. Француз, який у 2017 році перейшов до "Барси" з дортмундської "Боруссії", записав до свого активу перший гол за нову команду.

"Челсі" аж ніяк не виглядав беззубо і досить часто загрожував воротам господарів поля. Просто неймовірну кількість моментів змарнував Маркос Алонсо. Багато корисної роботи виконав Вілліан, але партнери частенько не розуміли його намірів, через що паси бразильця йшли в нікуди.

Головний антигерой зустрічі – бельгієць Куртуа. Талановитий воротар провів відверто слабкий матч і примудрився вдруге пропустити "у калитку". Автором знущального удару знову став Мессі. Для геніального бороданя це був ювілейний сотий м'яч у Лізі чемпіонів.

3:0 – "Барса" дуже впевнено крокує до наступної стадії змагань. Наступного суперника підопічні Ернесто Вальверде дізнаються у п'ятницю, коли відбудеться жеребкування чвертьфіналів.