Життя триває: переселенка робить тварин фотомоделями
Загрузка плеера...

Через війну на Сході країни мільйонам людей довелося покинути власні домівки та розпочинати усе "з нуля" в інших регіонах. Про те, як долати труднощі і досягати успіху попри важкий тягар, точно знає донеччанка Наталя Кузнєцова, яка нині мешкає у Львові. Історія жінки настільки життєствердна, що стала відомою навіть за океаном.

Вже понад півроку Наталя володіє унікальною студією, у якій робить світлини домашніх тварин. На фотосесії вишиковуються черги: щомісяця до переселенки звертаються близько 30 клієнтів. Вдалі знімки даються важко, адже котів та собак, на відміну від людей, важко змусити позувати. Фотографу допомагає її дочка Валентина, яка привертає увагу улюбленців за допомогою іграшок, а іноді – імітуючи гавкіт чи нявчання.

Державу доля переселенців особливо не цікавить. Тож аби заснувати власний бізнес, Наталі довелося звертатися за допомогою до  посольства Литви. Там якраз видавали гранти внутрішньо переміщеним особам. Стартовий капітал склав усього тисячу євро. Проте жінка вдало розпорядилася тим, що мала, і тепер своїм прикладом надихає своїх колег в усіх куточках України. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram