Головні події 14-15 березня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 14-го до ранку 15 березня 2018 року:

Савченко повернулася в Україну

Народний депутат України Надія Савченко прилетіла до Києва рейсом з німецького Мюнхена. 15 березня колишня бранка Кремля має прибути на допит у Службу безпеки України стосовно справи Володимира Рубана.

Комітет Ради обмежив "поправки Лозового"

Профільний комітет парламенту ухвалив компромісне рішення стосовно так званих "поправок Лозового" до Кримінально-процесуального кодексу. Скорочення строків слідства стосуватиметься тільки злочинів у сфері господарської та службової діяльності, а також правосуддя.

Клімкін не хоче футболу в Росії

Міністр закордонних справ Павло Клімкін закликав позбавити Росію права проведення чемпіонату світу з футболу. Це має стати відповіддю на отруєння колишнього шпигуна Сергія Скрипаля, у якому британці звинувачують РФ.

Манафорт може сісти на 300 років

Федеральний суддя повідомив, що Полу Манафорту загрожує ув'язнення на 305 років, якщо його визнають винним за усіма звинуваченнями. Американська правова система не містить обмежень стосовно максимального терміну покарання.

Прем'єр Словаччини готовий піти

Очільник словацького уряду Роберт Фіцо повідомив президентові Андрею Кісці, що готовий піти у відставку. Причиною є вбивство журналіста Яна Куцяка, що займався розслідуванням зв'язків чиновників з мафією.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram