Російських дипломатів вигнали з Британії через Скрипаля
Загрузка плеера...

Під час виступу у парламенті прем'єр-міністр Великобританії оголосила про висилку двадцяти трьох російських дипломатів через отруєння Скрипаля та звинуватила Кремль у незаконному застосуванні сили на території Королівства.

Тереза Мей зазначила, що мова йде про тих дипломатів, які є агентами російської розвідки. Прем’єрка дала їм тиждень, щоб поїхати. За словами Мей, це найбільше видворення за більш ніж 30 років. Жінка заявила, що Росія не надала ніяких пояснень щодо інциденту з колишнім розвідником, тому Лондон вирішив також скасувати всі заплановані зустрічі на вищому рівні з офіційною Москвою.

Раніше стало відомо, що у зв’язку із закінченням терміну ультиматуму Лондона до Москви, Велика Британія скликала Раду безпеки ООН.

Зазначимо, напередодні глава МЗС Росії Сергій Лавров вкотре відкинув звинувачення Об’єднаного Королівства щодо причетності Росії до отруєння Скрипаля і заявив, що Москва не відповідатиме на ультиматум Лондона.

Нагадаємо, Президент США Дональд Трамп пообіцяв засудити Росію в разі доведення її причетності до отруєння колишнього російського шпигуна і його доньки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram