Отримаєте по мармизі: Береза розказав Вілкулу про майбутнє
Загрузка плеера...

У Верховній Раді сталася сварка між депутатами Юрієм Березою та Олександром Вілкулом. Парламентарії з’ясовували стосунки  через "мовний закон". Береза закликав колегу "не нариватися" на кулаки.

Олександр Вілкул, народний депутат ("Опозиційний блок"):

"Народний фронт", намагаючись привернути до себе увагу невеликого прошарку радикально настроєних виборців, наполягає на прийнятті так званого "мовного закону" про тотальну українізацію. Закону, у якому вони хочуть внести навіть мовну інспекцію. Наводжу приклад. Якщо нянечка у дитячому будинку щось скаже комусь з батьків іншою мовою – російською, угорською, румунською, то мовний інспектор, такий собі "стукач", повинен це підслухати і вона за це отримає штраф, а можливо і більш серйозне покарання аж до посадки у тюрму".

Юрій Береза, заступник голови фракції Народний фронт:

"Коментувати покидьків – це остання справа. Але не допускати виступи проросійські, промосковські у цій залі- це наш обов’язок. І тому я звертаюся до керівництва Верховної Ради. Коли звучать слова проти України, потрібно ці виступи припиняти. Вони вже їздять по європейським площадкам і плямують і паплюжать мою державу. Треба це зупинити. І, пан Вілкул, я до вас особисто звертаюся. Не ризикуйте! Тому що доведете до гріха. Не зважаючи на те, що ми тут дипломати, але по мармизі ви скоро отримаєте прямо в цій залі!"

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram