У Раді спробують виправити скандальні правила поховання
Загрузка плеера...

Ігор Мосійчук, народний депутат України (фракція"РПЛ"):

"Всі, хто бреше, – хай у них пір’я в роті повиростає! Хай їх самих ховають! Ховають у ту цинічну брехню, яку вони розповсюджують! Люди добрі, заспокойтеся! Жодних змін у правилах поховання з 15-го березня не буде!"

У Верховній Раді терміново готують зміни до нового Кримінально-процесуального кодексу через скандальну поправку Лозового, яка може ускладнити процедуру поховання в Україні та заблокувати роботу слідчих органів.

Руслан Сидорович, член комітету з питань правової політики та правосуддя:

"У нас був після ухвалення цих змін до кодексу листопад, грудень, січень, лютий, і зараз у нас середина березня. До останнього моменту ми дотягнули. І в результаті, звичайно, що вся країна завмерла і чекає як парламент вирішить це питання".

Новий КПК набуває чинності з 15-го березня. За словами деяких народних депутатів, із цього моменту експертизу померлих будуть проводити лише за наявністю судового рішення. Без такого документа жоден морг тіла не прийматиме.

Тетяна Острікова, народний депутат України (фракція "Самопоміч"):

"Що це означає: якщо людина померла вдома, то звичайним її оглядом неможливо встановити, це насильницька смерть чи не насильницька. Для цього і потрібно провести розтин. І щоб експерт провів розтин, слідчий має звертатися до суду. І не до того, який знаходиться на території села чи міста, а він має звернутися до суду в обласному центрі. Уявіть собі, скільки це все займатиме часу!"

Водночас, сам Андрій Лозовий на сторінці у Facebook на конкретні закиди не відповів, зазначив лише, що за фактом жодна його поправка не стосується термінів поховання. А галас здійсняли з метою дискредитації політсили, до якої належить народний депутат.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram