Українським спортсменам в Росію – зась
Загрузка плеера...

Від слів – до дій. Якщо у вівторок міністр спорту України Ігор Жданов просто закликав вітчизняних біатлоністів не їхати на етап Кубку світу до Тюмені, то вже у середу з'явилася офіційна заборона. Чиновник оприлюднив наказ, відповідно до якого виступати чи тренуватися у Російській Федерації не зможуть не лише лижники-стрільці, але й представники будь-яких інших дисциплін.

Своє рішення урядовець пояснює нещодавно прийнятим Законом "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями". Жданов вважає, що змагання на території країни-агресора для вітчизняних спортсменів є просто небезпечними.

Федерація біатлону одразу ж підтвердила бойкот етапу у Тюмені. А от сайт відомства виявився не таким покірним. Інтернет-сторінка www.biathlon.com.ua віднині виглядає так: велика фотографія засмученого пса та напис "Патріотизм в Україні перестав відповідати своєму визначенню". Як пояснив президент федерації Володимир Бринзак, за сайт відповідає приватна структура, тож ці слова не є позицією спортсменів чи функціонерів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram