Поляки чекають українських заробітчан
Загрузка плеера...

Поляки чекають, що до них щороку приїжджатиме до 300 тисяч українських заробітчан. Про це свідчить прогноз національного банку Польщі. Документ передбачає, що такий рівень зберігатиметься до 2020 року.

У Варшаві стверджують, що кількість українців, які приїжджають на роботу, постійно збільшується. Щоправда, темпи зростання трудової міграції за минулий рік сповільнились. Серед причин, які можуть вплинути на ситуацію, названо візову політику країн Європейського союзу та внутрішньополітичну ситуацію в Україні.

Наплив працьовитих сусідів вигідний полякам, адже у Польщі бракує робочих рук. За розрахунками економістів, до 2050 року дефіцит робочої сили становитиме понад десять мільйонів осіб. Сьогодні у Варшаві сподіваються врятувати ситуацію за наш рахунок, фінансисти сподіваються, що за найближчі 30 років до Польщі переберуться 4,5 млн українців.

Зазначимо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман стверджував, що поверне заробітчан в Україну, коли середня зарплата зросте до десяти тисяч гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram