Семенченко "підпрацьовує" вантажником у протестувальників
Загрузка плеера...

"Українська правда" опублікувала відеозапис, на якому нібито нардеп Семен Семенченко виносить сумки з наметового містечка незадовго до його розгону. Матеріал журналісти отримали від київської поліції.

За інформацією правоохоронців відео було зняте 3 березня приблизно за 40 хвилин до початку слідчих дій під Верховною Радою. На ньому чоловік, схожий на Семенченка, у супроводі охоронця виходить із табору протестувальників із двома сумками.

Міністр внутрішніх справ припустив, що в них могла бути зброя. Водночас сам народний депутат спростував слова Авакова. Семенченко заявив, що дійсно виносив сумки з наметового містечка, однак там начебто були особисті речі мітингувальників. За його словами, коли стало відомо про штурм, хлопці вирішили залишитися під Радою, однак хвилювалися за свої речі. Тому Семенчеко, як справжній герой, відніс їх до готелю, щоб потім віддати власникам. Чи правду він говорить про вміст сумок невідомо, однак востаннє камера дійсно зафіксувала народного обранця біля готелю "Київ".

Крім того, нардеп прокоментував і той факт, що під час обшуків поліція знайшла у протестувальників бойову зброю, заявивши, що її підкинули.

Нагадаємо, вранці 3 березня під Верховною Радою відбулися сутички між поліцією і протестувальниками. Тоді правоохоронці демонтували намети та затримали понад сотню осіб.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram