Поліція похизувалась зменшенням кількості ДТП
Загрузка плеера...

Прес-служба Національної поліції України оприлюднила звіт щодо дорожньо-транспортних пригод, які сталися за перші два місяці 2018 року. У січні та лютому співробітниками правоохоронних органів було зареєстровано 21,5 тисячу ДТП. Для порівняння – за аналогічний період минулого року ця цифра становила 25 тисяч 800. Таким чином, вперше за довгий час є тенденція до зменшення аварійності на вітчизняних шляхах.

Поліціянти вважають, що основними причинами позитивної динаміки є розширення роботи дорожньої патрульної служби та зміни у правилах дорожнього руху. Зокрема, йдеться про обмеження швидкості руху у містах 50 кілометрами на годину. Також свою роль нібито зіграв новий порядок видачі водійського посвідчення. Нагадаємо, що перші права громадянин отримує на 2 роки, а постійний документ без перескладання іспиту йому вручають тільки за умови вчинення впродовж 24 місяців не більш як двох порушень.     

Користувачі мережі скептично поставилися до твердження, що менша кількість ДТП – це заслуга поліції. Багато з них звернули увагу на те, що погодні умови в січні та лютому цього року були більш непередбачувані, аніж минулого. За таких обставин чимало водіїв відмовилися від користування своїми автівками. До того ж, копам навряд чи є чим хизуватися, враховуючи, що смертність на дорогах України залишається найвищою у Європі. За два місяці на шляхах вже загинули 363 людини. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram