Суд захистив НАБУ від нападок силовиків
Загрузка плеера...

Печерський суд Києва зняв арешт з майна, яке вилучили у агентів Національного антикорупційного бюро під час обшуків у справі про спробу підкупу співробітниці Державної міграційної служби. Про це йдеться в ухвалі суду.

Обшуки в НАБУ визнали незаконними, оскільки вони проводилися на режимній території та ще й з порушеннями. Крім того, слідчі дії, які здійснювали силовики 29-30 листопада, тривали 25 годин поспіль, що суперечить законодавству.

Водночас суддя зобов'язав прокурора, який здійснює процесуальне керівництво у справі про провокацію хабара, терміново повернути в Бюро всі вилучені речі, а також документи.

Зокрема, йдеться про піджаки з пристроями для прослуховування, флешки, рації, зошити з чорновими записами, зброю, велику кількість мобільних телефонів, шкіряні барсетки, візитні картки та інше майно.

Також повідомляється, що ухвала суду оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, наприкінці листопада співробітники Генпрокуратури та Служби безпеки України провели обшуки у співробітників НАБУ. Пізніше стало відомо, що слідчі дії здійснювали через розслідування детективів про корупцію в Державній міграційній службі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram