Пенсії вийшли в online
Загрузка плеера...

Для українців створили спеціальну онлайн-платформу, за допомогою якої можна дізнатися свій робочий стаж. Мова йде і про спеціальний, і про пільговий. Також на відповідному сайті можна перевірити пенсійні нарахування, зокрема дізнатися про розміри внесків роботодавця. Цей ресурс розміщений на сайті Пенсійного фонду України.

Аби отримати всю необхідну інформацію, потрібно, за допомогою електронного цифрового підпису, зареєструватися в "Особистому кабінеті". Також можливий варіант оффлайн-реєстрації, яка передбачає подачу заяви до територіальних органів ПФУ.

Щойно ви станете користувачем платформи, для вас відкриється доступ до інформації про розміри внесків роботодавця, а також усієї іншої інформації, яка потрібна для розрахунку пенсії.

Нагадаємо, що закон про загальне пенсійне забезпечення був ухвалений 3 жовтня у Верховній Раді. Відтак розмір пенсії кожного українця розраховується за новою формулою. Варто зауважити, що відповідно до закону, пенсійні виплати залежать від страхового стажу й розміру зарплати, яку людина отримувала раніше.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram