Через "Повітряний експрес-2" Київ стане у заторах
Загрузка плеера...

Оновлений проект залізничного сполучення між Центральним столичним вокзалом та аеропортом "Бориспіль" позиціонують як вирішення давньої транспортної проблеми. Спорудити його обіцяють вже до кінця цього року. Проте далеко не усі експерти згодні, що місту справді потрібен новий електропотяг.

Відомий спеціаліст у сфері інфраструктури Олександр Кава стверджує, що "Повітряний експрес-2" – це піар-акція уряду, який витрачає чималу суму грошей – а це близько 800 мільйонів гривень – абсолютно даремно. Проблема проїзду з Києва до летовища після відкриття у 2005 році станції метро "Бориспільська" практично не існує.

Більш того – автори проекту брешуть стосовно того, що він дозволить розвантажити автомобільні шляхи. Якщо перша версія "Експресу" передбачала будівництво дворівневої залізничної розв'язки, то нинішня пропонує використовувати вже наявні колії. Це означає, що на напрямку Київ-Гребінка зменшиться пропускна здатність бориспільської ділянки. Через це "Укрзалізниці", цілком можливо, доведеться скасовувати приміські поїзди. Як наслідок, люди пересядуть на машини, автобуси і маршрутки, а це призведе до збільшення заторів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram