85% українців не задоволені своєю зарплатою
Загрузка плеера...

З екранів телевізорів представники влади постійно розповідають про підвищення мінімальної заробітної плати та зростання середнього рівня доходів населення. Проте українці як були, так і залишаються найбіднішою нацією Європи з катастрофічно низькою купівельною спроможністю. Вчергове це підтверджують результати соціологічного дослідження, проведеного компанією Research & Branding Group.

У наших співвітчизників запитували, чи задоволені вони заробітною платою. 85% громадян зізналися, що хотіли б отримувати більше, бо відчувають нестачу грошей на свої потреби. Цікаво, що у цій групі респондентів жінки переважають над чоловіками, а люди середнього віку (40-50 років) – над молоддю. Лише кожен десятий українець вважає, що заробляє пристойну суму, а близько 3% опитаних визнали, що їм важко оцінити адекватність свого окладу.

Дослідження проводилося у період з 7 до 16 лютого 2018 року. Участь у ньому взяли 1800 осіб з усіх регіонів України, окрім тимчасово окупованих територій. Соціологи переконують, що похибка не перевищує 2,5 відсотків.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram