Кияни платять, а сміття не вивозять
Загрузка плеера...

Київ засипало не тільки снігом, а й сміттям. У багатьох районах столиці протягом тижня не вивозять тверді побутові відходи. Ось, приміром, вулиці Саксаганського, Жмеринська та Половецька. Баки переповнені, люди складають сміття на асфальт.

Зіновій, житель Києва

"Я трохи подорожував Європою. Мабуть, там людям комфортно жити, а в такому смітті мабуть що не дуже комфортно при всіх проблемах з ЖКГ, з дорогами тощо".

Люди стверджують: раніше проблем із твердими відходами не було. Та коли місто засипало снігом, комунальники практично не займалися розчищенням прибудинкових територій. Тому на сміттєвозі неможливо було "пробратися" до баків.

Людмила, жителька Києва:

"Двірник прибирає і сміття вивозять, але останній тижні я так розумію, що через сніг не проходили машини, бо багато машин стояло і сніг був. Позавчора була машина, але чому не вивезли я не знаю".

Таїсія Володимирівна, жителька Києва:

"Это только потому, что снег выпал и всё. А всегда вывозили нормально".

Проблему активно обговорюють і в соціальних мережах. Люди невдоволені тим, що їхнє місто перетворюється на сміттєзвалище.

У Київській міській державній адміністрації запевнили, що ситуація у столиці стабільна, відходи вивозять регулярно. А якщо на окремих вулицях і виникли труднощі, то незабаром все врегулюють.

Світлана Сироватка, зав. сектора інформ. забезпечення та комунікації департаменту ЖКІ:

"Перевізник за вказаними адресами "Київспецтранс". Декілька днів там були технічні проблеми у них і тому була затримка з вивезенням сміття. На сьогодні уже всі проблеми вирішено. Працюють у посиленому режимі і сьогодні-завтра буде повністю вивезене сміття, яке ще десь частково залишилося".

А поки відповідальні за очищення дворів від відходів "посилено працюють", киянам доводиться миритися з переповненими баками і чекати, коли ж нарешті служби виконуватимуть у повному обсязі обов'язки, за які жителі міста сплачують немалі суми.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram