МОЗ вирішив економити папір
Загрузка плеера...

Незаконна виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун виступила з черговою суперечливою ініціативою. Колишня волонтерка повідомила, що підконтрольне їй відомство скасовує цілий ряд медичної документації, яку вважає "рудиментом радянської системи".

Мова йде про картки для школярів та студентів, контрольні записи диспансеризації та різноманітні талони, в тому числі на запис до лікаря. Пані Супрун чомусь переконана, що вітчизняна система охорони здоров'я потерпає саме від засилля папірців, а не від інших чинників, скажімо, низьких заробітних плат лікарів чи відсутності життєво необхідних ліків. Чиновниця свято вірить, що відмова від усіляких форм документації допоможе зекономити час як медперсоналу, так і пацієнтам, а на додачу ще й врятує ліс! Схоже, Супрун остаточно забула, що працює у МОЗ, а не у Міністерстві екології.

Урядовець гордо називає свій наказ "першим кроком до переходу на електронний формат обліку". От тільки, як ви могли помітити, жодного слова про перехід даних у "цифру" ініціатива не містить. Більш того – папірці будуть замінені… папірцями, оскільки замість зниклих форм впроваджується оновлений "журнал реєстрації амбулаторних пацієнтів".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram