Київ отримав нагороду у Каннах
Загрузка плеера...

Київ відзначили у Каннах. Щоправда, кінематограф тут ні до чого. Столиця України отримала нагороду на конкурсі "Європейські міста і регіони майбутнього 2018/2019". Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Конкурс провело спеціалізоване британське видання. За результатами оцінювання журі, Київ увійшов до трійки найкращих з точки зору рентабельності. Крім того, українська столиця опинилась у першій десятці серед міст, які найбільше приваблюють інвесторів. Такий результат потішив мера. Віталій Кличко сподівається, що висока оцінка допоможе Києву залучити іноземний капітал. Гроші закордонних партнерів потрібні столиці для реалізації інфраструктурних проектів. Це, зокрема, багатостраждальне метро на Троєщину.

Зазначимо, що Україна, яку політики називають привабливою для інвесторів, є досить некомфортною для підприємців. За рейтингом журналу Forbes наша держава опинилась на 80 місці за легкістю ведення бізнесу. У Європейському банку реконструкції та розвитку пояснювали, що інвесторів відлякує високий рівень корупції.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram