Дипломати не допомагають українцям за кордоном
Загрузка плеера...

Суд Греції засудив українського моряка Дениса Бровченка, який перевозив сирійських біженців, до 180 років в'язниці. Про це в інтерв'ю українським ЗМІ повідомив брат ув'язненого.

Проте це ще не найсуворіший вирок для українських громадян і тюремні терміни за перевезення нелегалів сягають і до 200 років. Це значно більше, ніж у Греції отримують за вбивства і наркоторгівлю.

При цьому громадяни ЄС, затримані за звинуваченнями у незаконному перевезенні мігрантів, відбувають у грецьких в'язницях лише по кілька років.

Тому засуджені українці та їхні родичі підозрюють, що вітчизняні дипломати не докладають необхідних зусиль для допомоги своїм.

На думку ув'язненого Дениса Бровченка, проблема в тому, що дипломати інших країн, на відміну від українських, якимось чином домовляються з грецькою владою щодо своїх громадян.

Сам Бровченко стверджує, що місцева влада не дає українцям можливості захистити себе, а представники консульства України просто ігнорують прохання про допомогу. Затримані навіть не знають, за якими статтями їх обвинувачують та як захищатися у суді.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за обвинуваченням у перевезенні нелегалів у Греції затримано вже 120 громадян України.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram