Отруєння Скрипаля об’єднало світ
Загрузка плеера...

Прем’єр-міністр Британії та президент Франції домовилися про співпрацю у зв’язку з отруєнням Сергія Скрипаля.

Напередодні Тереза Мей назвала версію щодо причетності Кремля до отруєння колишнього російського розвідника та його доньки дуже вірогідною. Прем’єр-міністр заявила, що у будь-якому разі поява військової хімічної зброї під умовною назвою "Новачок" у Британії пов’язана з Росією. За її словами, або це прямі дії з боку РФ, або ж уряд країни втратив контроль і допустив використання забороненої речовини іншими людьми. Саме тому Мей вимагає від офіційної Москви пояснень.

Міністерство закордонних справ Російської Федерації взяло на себе удар і прокоментувало заяву прем’єрки, назвавши її непрямі обвинувачення цирковим шоу. Жодних спростувань чи доказів невинуватості у російському МЗС не надали, проте почали "переводити стрілки". Представниця Міністерства закликала британський уряд оприлюднити деталі розслідування загибелі екс-офіцера ФСБ Олександра Литвиненка, російського олігарха Бориса Березовського і бізнесмена Олександра Перепілічного, натякаючи на те, що Королівству є що приховувати.

Крім того, скандал у Великобританії прокоментував і Білий дім. Прес-секретар Сара Сандерс засудила замах на Скрипаля, однак відмовилася говорити про причетність Москви до цього інциденту. Вона тільки зазначила, що Вашингтон підтримуватиме Лондон у розслідуванні. Україна також заявила про готовність надати допомогу в розслідуванні. Водночас генеральний секретар НАТО висловив занепокоєння країн альянсу з приводу цієї ситуації.

Нагадаємо, раніше британські ЗМІ повідомили, що розвідка МІ-5 вважає отруєння Скрипаля спробою вбивства, пов’язаною саме з Росією.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram