ДБР обіцяє прозоро роздати посади
Загрузка плеера...

З 14 березня у Державному бюро розслідувань стартує конкурс на 219 посад центрального апарату, з них 152 вакансії – слідчих Бюро. Про це йдеться на сторінці відомства у соцмережі Facebook.

 У ДБР зауважили, що поки не проводитимуть відбір на посади працівників оперативних підрозділів, оскільки ще немає відповідних змін до закону. Очільник відомства Роман Труба повідомив, що це перша хвиля конкурсу до центрального апарату. Незабаром буде оголошено і конкурс до територіальних управлінь. Директор ДБР запевнив, що всі процедури проводитимуть прозоро.

Хоча раніше ЗМІ повідомляли, що Державне бюро розслідувань "формується з порушенням законодавства". Зокрема, через те, що очільник відомства "вирішив особисто затвердити кваліфікаційні вимоги до співробітників", а це суперечить закону.

Нагадаємо, що обрання самого Романа Труби на посаду директора ДБР спровокувало шквал критики. Після оголошення результатів конкурсу стало відомо, що він показав чи не найгірші результати на проміжному відборі. Крім того, під час перевірки на благонадійність тест показав, що чинний очільник ДБР  – ненадійна особа з супервисокими ризиками.

Джерело: фото з відкритих джерел, Facebook, відео Youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram