Міністр тисне на Федерацію біатлону
Загрузка плеера...

Ситуація щодо виступу збірної України з біатлону на етапі Кубка світу в російській Тюмені стала максимально заплутаною. Здавалося б, у неділю президент федерації найпопулярнішого в нашій країні зимового виду спорту Володимир Бринзак поклав край спекуляціям, заявивши, що команда візьме участь у змаганнях. Проте за два дні з'являється коментар міністра Ігоря Жданова, який рішуче заперечує проти такого сценарію.

Урядовець вважає, що "жовто-блакитним" варто наслідувати приклад Сполучених Штатів, Канади та Чехії, які бойкотують етап через російський допінговий скандал. Жданов також закликає світову спільноту не призначати міжнародних змагань на території держави-агресора, яка окупувала чужі території. Міністр впевнений, що біатлоністи дослухаються до його слів і в Росію не поїдуть.

В умовах, що склалися, спортсменам відверто не позаздриш. З одного боку, бойкот став би гідною відповіддю Росії на спробу підмішати допінг до проб українців під час Олімпіади у Сочі. З іншого – команді потрібні очки до Кубка націй, щоб зберегти квоти на наступний сезон. Зрозуміло, що питання зрештою вирішуватиметься у кабінетах, а не в тренувальному таборі. Проте у будь-якому разі біатлоністи ризикують втратити або високі результати, або підтримку вболівальників.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram