Німецька опозиція попіарилась на коаліційній угоді
Загрузка плеера...

Багатостраждальна коаліційна угода, підписана у Берліні 12 березня, поклала край найглибшій політичній кризі в Німеччині з часів Другої світової війни. Документ, погоджений лідером Християнсько-демократичного союзу Ангелою Меркель та очільником Соціал-демократичної партії Олафом Шольцом, вийшов воістину величезним: 177 сторінок. Політики врахували усі дрібниці життя громадян на наступні чотири роки – навіть (без жодних жартів) склад замороженої піци, який зробить її більш корисною для населення.

Але звичайно ж, знайшлися ті, хто вважає результат роботи переговорної групи невдалим. Кожна з чотирьох опозиційних фракцій Бундестагу розкритикувала угоду між ХДС та СДП. Праворадикальна "Альтернатива для Німеччини", наприклад, порівняла її з п'ятирічними планами 70-х років у східній частині країни і назвала пріоритети документа "фальшивими".

Партію лівих, як не дивно, не влаштував обсяг домовленостей – мовляв, надто мало. "Зелені" залишилися незадоволеними положеннями, що стосуються захисту клімату. А "вільні демократи", через яких, власне, і почалася коаліційна криза, обмежилися розмитою фразою про те, що угода "не відповідає тому, що потрібно Німеччині у мінливі часи". Усі політичні сили заявили: саме вони є "справжньою опозицією", яка вже з вівторка розпочне "ефективну роботу".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram