Після зупинення справи, Саакашвілі пригрозив Луценку
Загрузка плеера...

У Генеральній прокуратурі підтвердили інформацію щодо зупинення слідства у справі проти Міхеїла Саакашвілі.

Про це йдеться у постанові Генпрокуратури.

Зазначається, що досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо "грошей Курченка" зупинили через звернення прокурорів до Нідерландів задля сприяння слідству.

Водночас захист Саакашвілі вбачає в таких діях ГПУ визнання необґрунтованості звинувачень проти нього. Адвокат екс-президента Грузії Руслан Чорнолуцький наголосив, що Генпрокуратура таким чином намагається не втратити авторитет у суспільстві. Адже, за словами юриста, спочатку Саакашвілі незаконно видворили за межі держави, а тепер просять про міжнародне співробітництво. Крім того, Чорнолуцький зазначив, що захист буде оскаржувати постанову і клопотатиме про повне закриття справи.

Сам же Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook заявив, що вимагає скасувати призупинення розслідування і дати йому можливість повернутися до України задля розправи. У його величних планах посадити Луценка, керівників СБУ, прокурорів і суддів. Як він це збирається зробити, невідомо.

Нагадаємо, 1 березня захист екс-очільника Грузії подав до Генпрокуратури клопотання про закриття провадження щодо Саакашвілі після видворення його з України. Це, на думку юристів, означало фактичну відмову держави від звинувачень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram