Генпрокурор "умив руки" щодо справи Лукаш
Загрузка плеера...

Рада Європейського Союзу офіційно зняла санкції з екс-міністра юстиції України Олени Лукаш ще аж 5 березня. Проте тільки зараз цей ганебний для нашої держави факт насмілився прокоментувати генеральний прокурор Юрій Луценко.

Очільник ГПУ підготував одразу дві відмовки, щоб зняти з себе відповідальність за провал справи Лукаш. По-перше, усю провину пан Луценко поклав на керівника Департаменту спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка. Мовляв, той не забезпечив ефективний пошук доказів провини колишньої чиновниці. Через це вже троє прокурорів відмовилися підписувати обвинувальний акт.

Друга "відмазка" звучить вже зовсім по-дитячому. Пан Луценко переконує громадськість, що санкції для Лукаш нібито абсолютно нічого не означали, бо не було арештоване її майно. Схоже, генпрокурор не розуміє, що мова йде не про незручності, які відчувала екс-міністр. Значно важливіше те, що українська правоохоронна система вчергове довела свою некомпетентність. Якщо держава не спроможна довести факт розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах, то навряд чи варто й надалі розраховувати на правову підтримку та допомогу з боку західних партнерів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram