Льовочкін купив віллу в Ніцці завдяки Манафорту
Загрузка плеера...

Авторитетні західні засоби масової інформації повідомляють, що народний депутат України Сергій Льовочкін може стати свідком у справі проти лобіста Пола Манафорта. Журналісти стверджують, що саме представник "Опозиційного блоку" передавав американцеві мільйони доларів за його послуги.

Такий висновок представники преси зробили після прес-конференції Віктора Януковича, що відбулася у Москві 2 березня. Відповідаючи на одне із запитань, президент-втікач заявив, що не займався вирішенням фінансових питань з Манафортом. Ці функції було доручено керівництву його адміністрації, зокрема Сергію Льовочкіну.

Цікаво, що у прес-службі нардепа контакти з лобістом рішуче заперечують. Проте американські журналісти вважають: після свідчень Януковича є усі підстави стверджувати, що пан Льовочкін бреше. Більш того – ЗМІ США зацікавилися тим фактом, що у 2011 році, в розпал співпраці з Манафортом, тоді ще член Партії регіонів придбав розкішну віллу у французькій Ніцці. Вірогідно, кошти на цю нерухомість Льовочкін отримав у вигляді "маржі" від фінансових операцій з екс-радником Януковича.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram